Petr Klouda - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

BYDLENÍ BRÂNÍK

Projekt oceněn 2. místem v soutěži Best of Realty 2022

Aktuality

Získali jsme 2. místo v Best of Realty

Náš rodinný areál, jehož čistá a kontrastní tvář pochází z pera ateliéru Qarta, uspěl v prestižní soutěži Best of Realty a získal druhé místo v kategorii větší rezidenční projekt.

Odborná porota ocenila urbanistické a architektonické řešení projektu, jeho přínos lokalitě, kvalitu realizace a v potaz brala i aspekt udržitelnosti a ohleduplnosti projektu vůči životnímu prostředí i lidem, kteří v něm bydlí či pracují. Děkujeme!

Aktuality

Nominace na Best of Realty

Máme vážné radost! Náš projekt Bydlení Brâník jsme přihlásili do soutěže Best of Realty 2022 a on byl následně nominován do další fáze soutěže.

Kdybyste mu navíc chtěli dát ve veřejné Ceně čtenářů hlas, tak můžete na tomto odkazu. Držte nám palce.

Aktuality

PROJEKT VYPRODÁN

Poslední dům v projektu byl dne 5. 9. 2022 zarezervován. Nyní v projektu nenabízíme žádné další byty, nebo domy ke koupi. Pokud však hledáte nemovitost, podívejte se na další, námi realizované projekty.

Aktuality

OTEVŘELI JSME NOVÝ VZOROVÝ RODINNÝ DŮM. ZVEME VÁS NA NÁVŠTĚVU.

Zažijte velkorysé bydlení v rodinných domech Braník a přijďte si osobně vyzkoušet pohodlí i útulnou atmosféru, kterou nabízí. Pro všechny zájemce jsme totiž právě otevřeli nový vzorový rodinný dům, který jsme pro vaši lepší představu kompletně zařídili, a to včetně dětského pokoje a koupelen. Dopřejte si přitom třeba i uklidňující procházku v krásné okolní přírodě okolo řeky Vltavy.

Prohlídku vzorového domu si můžete zarezervovat v našem prodejním centru.

Aktuality

Na začátku prosince 2021 jsme uzavřeli rezervační smlouvu na poslední zbývající bytovou jednotku.

Aktuálně máme v nabídce pouze několik typů rodinných řadových domů. Jejich ceny začínají na 24,3 mil. Kč s DPH. Přehled dostupných domů naleznete v ceníku a pro předsatvu zasazení do lokality je k dispozici intuitivní interaktivní vyhledavač.

Aktuality

Projekt Bydlení Braník byl nominován
do prestižní soutěže Best od Realty!

Velkorysé bydlení, bohaté jižní zahrady jako dělané pro odpočinek po náročném dni, chytrá domácnost a čistota architektury s nezaměnitelný a svěžím rukopisem ateliéru QARTA. To je náš areál Bydlení Braník. Máme velkou radost, že byl nominován do prestižní soutěže Best od Realty.
Jestli se vám líbí, podpořte nás a přidejte mu „hvězdičky“ v hlasování na stránkách soutěže: www.bestofrealty.cz. Moc nás to potěší. Projekt, který získá nejvíce hvězdiček, bude vyhlášen a oceněn na galavečeru, který proběhne 9. listopadu 2021 ve Foru Karlín. Hlasovat můžete do půlnoci 31. 10. 2021.

Aktuality

Zažijte Bydlení Brâník
také ve virtuální realitě!

Neváhejte si domluvit osobní setkání v našem prodejním centru, kde vám prodejkyně Katka představí celý projekt
a lokalitu v digitálním prostředí tak, jako byste je procházeli osobně.

Kromě osobního představení zažijete prohlídku dvou vzorvých bytů a jednoho rodinného domu prostřednictvím virtuálního světa technologií s brýlemi na očích.

Aktuality

Prodejní proces zvládnete na dálku
v klidu a bezpečí vašeho domova!

I v této pro všechny jistě nesnadné době, máme pozitivní zprávy v případě, že hledáte nové bydlení. Náš prodejce je připraven veškerou komunikaci obstarat online nebo telefonicky a všechny důležité doklady a materiály dodá prostřednictvím telefonu a emailu. Můžete využít také funkci E-rezervace.

Nástroj online rezervace k uzavření Rezervační smlouvy je aktuálně funkční s možností platby platebním příkazem nebo přes platební bránu GoPay.

Aktuality

VIP přednostní předprodej
bytů zahájen

Od 3. března do 9. března (12:00) je uvolněna kompletní nabídka všech bytů a první vlna rodinných řadových domů. Oslovena byla pouze omezená skupina zájemců nebo partnerů společnosti Trigema. S úvodem prodeje je uvolněno všech 137 bytů ve všech dostupných kategoriích. Byty je možné pořídit za ceny od 4,0 mil. Kč s DPH. Více informací nalznete v ceníku, interaktivním vyhledavači nebo na telefonním čísle 800 340 450 v našem prodejním centru na Nových Butovicích.

Aktuality

Výstavba projektu
zahájena na konci února

Dne 26. února 2020 nabyla právní moc v rámci společného územního a stavebního rozhodnutí. Aktuálně probíhají základní terénní úpravy staveniště. V průběhu března uvedeme v provoz webkameru z výstavby a také zahájíme pravidelné publikace o plánovaných stavebních aktivitách pro sousedy stavby. Pohromadě můžete nalézt informace o výstavbě na stránce Informace pro sousedy.

T

Trigema

Jsme ryze česká investiční skupina. Svou podstatu stavíme na nezávislosti, ze které jsme vzešli. Rozhodujeme se samostatně, na základě vlastních vizí a motivací našeho týmu. Nezávislost vnímáme každý po svém, ale když se spojí jedinečné osoby, dokážou společně tvořit nebývalé věci, které zanechávají silný odkaz budoucím generacím. Od svého založení v roce 1994 se Trigema z malé lokální firmy stala respektovaným hráčem na pražském developerském trhu. Od stavby prvního plotu jsme se posunuli k chytrým bytovým projektům, umělecké architektuře, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům. Z Trigemy vyrostla investiční skupina s vlastní stavební společností zaměřená na rezidenční development a s výrazným přesahem do dalších aktivit. Věnujeme se správě budov a facility managementu, provozujeme a rozvíjíme sportovní areály, vědeckotechnické parky a v neposlední řadě propojujeme architekturu s uměním.

T _________________ TRIGEMA
„Posláním Trigemy
je dodávat zákazníkům
výjimečné byty a nebytové
prostory nejvyšší kvality.“
„Zjednodušili jsme
koncept Chytrého bydlení
a rozdělili jej do pěti navzájem
propojených segmentů."
Ch

Chytré bydlení

Jedná se o balík parametrů bytového projektu, které jako celek naplňují definici chytrého bydlení. Mimo přípravu pro inteligentní systémy, které díky názvu nejsnáze vyčnívají, lze mezi další vlastnosti zařadit zelené bydlení (šetrné k životnímu prostředí i finančním možnostem majitelů), ohledy na bezpečnost, úplnou vybavenost v docházkové vzdálenosti projektu (školy, školky, poliklinika, úřady, zábava, sport apod.) a také lokalitu několik kroků od MHD.

Ch _____________ CHYTRÉ BYDLENÍ
B

Bydlení Brâník

Chytré bydlení @Braník nebo zkráceně Bydlení Brâník je nový rezidenční areál v osobité pražské čtvrti určený všem, kteří potřebují volnost prostoru, klid přírody a současně výhody města. Do konce roku 2021 vyroste v inspirativní pražské čtvrti naproti Branickému náměstí téměř 140 nových bytů s maximálně 5 nadzemními podlažími a 15 řadových rodinných domů s velkým prostorem pro bydlení a s velkorysými zahradami. Součástí areálu bude kromě rezidenčních objektů také soukromý vnitroblok, množství venkovních zelených ploch, které navozují pocit klidu a odpočinku od velkoměstského ruchu, odpočinkové zóny, dětská hřiště a nadstandardní občanská vybavenost v několika komerčních prostorech. Nezanedbatelnou výhodou je i dostatek parkovacích míst pro obyvatele komplexu i pro návštěvníky. Noví majitelé bytů a domů ocení i nadstandardní vybavení, jako je podlahové vytápění, rekuperace nebo příprava pro inteligentní ovládání bytu.

B _________________ BYTY BRÂNÍK
Chytré bydlení @Braník
nové byty a domy v zeleni,
obklopené tradiční lokalitou,
jen nedaleko od centra Prahy.