Petr Klouda - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

Často kladené otázky (FAQ)

Níže naleznete stručný přehled dotazů a rychlých odpovědí, které opakovaně dostáváme při prodeji našich developerských projektů. Nenalezli jste odpověď právě na vaši otázku? Položte nám ji přímo. Využít můžete telefonní číslo 800 340 350 nebo kontaktní formulář.

Byty a domy

Kolik bytů a domů je součástí projektu?

Součástí čtyř až pětipatrových bytových domů je 137 bytových jednotek. V projektu najdete také 15 rodinných řadových domů. Najít byt nebo dům můžete prostřednictvím jednoduchého interaktivního vyhledavače nebo v ceníku.

Jaké dispozice projekt nabízí?

V projektu najdete všechny typy bytových jednotek, od malometrážních 1+kk až po velké byty 4+kk. Všechny byty jsou vybaveny terasou, balkónem, lodžií nebo zahradou. Je zde také možné zakoupit dva premiové mezonetové byty 5+kk a 6+kk. Rodinné domy nabízíme v dispozicích 5+kk a 6+kk s rozsáhlými pozemky. Najít preferovanou dispozici můžete v interaktivním vyhledavači nebo v ceníku.

Kde se můžu dozvědět více informací o rodinných domech?

Rodinné domy nesou určitá specifika jak ve vybavení, v termínech dokončení, tak financování, či možnosti nastěhování. Pro podrobnější informace o nabídce rodinných domů se obraťte na prodejce projektu v prodejním centru.

Jaká je cena bytových jednotek a rodinných domů?

Průměrná cena respektuje vývoj trhu v dané lokalitě, stejně tak jako vysoký standard bydlení, který vychází z technologického vybavení samotného domu i konkrétních bytů. Díky dlouhodobému sledování vývoje trhu můžeme deklarovat, že tato se pohybuje těsně okolo průměru, který se v tuto chvíli na pomezí městských obvodů Praha 4, Praha 12 a Praha 2 vyskytuje. Přesvědčit se můžete například na agregátoru nových nemovitostí www.flatzone.cz

Kompletní ceník naleznete zde.

Kdy bude projekt dokončený a na kdy můžu plánovat stěhování?

Výstavba byla zahájena v březnu 2020, aktuálně již probíhají terénní úpravy staveniště. Dokončení projektu se předpokládá v zimě 2021. Následně budou byty připraveny k předání novým vlastníkům. Aktuální harmonogram je k nalezení na stránce O projektu.

Budou v domě také komerční prostory (obchody, služby)?

Směrem do ulic Ke Kči, Branické náměstí a Vrbova se počítá se šesti obchodními jednotkami, které mají za úkol rozšířit již tak vysokou, úroveň lokální občanské vybavenosti. Více informací je pro zájemce o koupi obchodní jednotky umístěno na stránce Komerční prostory.

Standard

Jaký je PENB projektu?

PENB je zkratka pro Průkaz energetické náročnosti budov. Projekt je zařazen v energetické třídě B. Průkazy bytových domů naleznete zde. PENB pro rodinné řadové domy jsou k dispozici na vyžádání v našem prodejním centru.

Bude zelená plocha sloužit opravdu jen místním rezidentům?

Velká část těchto ploch bude oplocena a bude opravdu sloužit pouze potřebám místních obyvatel. Celkově se zde například počítá s až 10 000 m2 zelených ploch, několika desítkami nových stromů i laviček.

Co je součástí bytové jednotky?

Byt je vybaven kvalitativním standardem Trigema Chytré bydlení Plus, který naleznete na stránce Standardy

Je v projektu možný výběr z kvalitativního standardu?

Společnost Trigema si stojí za kvalitou svých staveb. Aby bylo možné zajistit její udržitelnost a dodržet plánovaný harmonogram, neumožňujeme klientům realizaci klientských změn, mající vliv na změnu projektu, či jeho dílčích částí.

Klientům umožňujeme výběr z různých dekorů interiérových dveří, podlah, obkladů a dlažeb při zachování vybrané modelové řady. Vše od špičkových dodavatelů s garancí kvalitního produktu. Výpis kvalitativního standardu naleznete na stránce Standardy.

Kolik je k dispozici parkovacích míst, případně mám možnost si parkovací místo dokoupit?

Celkem 164 parkovacích míst je umístěno přímo podzemních garážích bytových domů, 24 parkovacích stání je umístěno na povrchu, 31 je určeno pro rodinné řadové domy. Dohromady tedy nově vznikne 219 parkovacích míst. Tento počet splňuje požadavky pražských stavebních předpisů.

Bývá běžnou praxí, že některá parkovací stání půjdou do veřejného prodeje a to nejen zájemcům o byt, ale také sousedům nebo dalším obyvatelům blízkého okolí. V první řadě jsou však nabízeny majitelům nových bytů v našem projektu. Více informací se dozvíte v našem Prodejním centru.

Lokalita

Jaká je občanská vybavenost v okolí projektu? (Kde je nejbližší škola, školka, zastávka MHD atp.)?

Přímo v blízkosti domu se nachází zastávky MHD „Branické náměstí“, odkud jedou autobusy jak na metro „C“ Budějovická (11 minut), tak na metro „B“ Smíchovské nádraží (11 minut). Do pěti minut se dostanete chůzi na zastávku tramvaje "Pobřežní cesta", odkud odjíždí tramvaje do centra města ve velmi krátkých intervalech. Na Karlově náměstí jste do 17 minut. V docházkové vzdálenosti (do 5 minut, cca 500 m) jsou od projektu mateřské i základní školy, supermarket, mnoho obchodů, nespočet restaurací, bister, pivnic, kaváren či vináren. Obrovskou výhodou je také rychlá dostupnost a velký výběr míst aktivního odpočinku. Vše ostatní potřebné k běžnému životu je v dosahu 15 minut MHD.

V případě využití soukromého dopravního prostředku je dalším pozitivním aspektem umístění projektu rychlá dostupnost Jižní spojky nebo Barrandovského mostu (do 3 minut) a relativně hojný výskyt čerpacích stanic v blízkém okolí. Více informací na stránce Lokalita.

Nebude náš klid a soukromí narušovat okolní doprava?

Projekt má většinu bytů orientovaných do klidného vnitrobloku. Argument, který hraje ve prospěch eliminace okolních ruchů (zejména z ulice Vrbova, Branické náměstí a Ke Krči) jsou kvalitní okenní trojskla a systém nuceného větrání pomocí vzduchotechnické rekuperační jednotky. Jedná se o běžný standard konceptu Trigema Chytré bydlení.

Po nastěhování

Jaké jsou předpokládané náklady na provoz bytu?

Vzhledem ke zkušenostem z minulých projektů dokážeme již nyní říci, že měsíční náklady na provoz bytu se v počátcích užívání pohybují okolo 55,- Kč/m2. Tato částka obsahuje zejména náklady na vytápění, elektřinu, vodu a drobné náklady jako úklid a elektřina společných prostor, provoz výtahu, pojištění domu, správa nemovitosti a další. Zcela přesné vyčíslení je však vždy známo krátce po kolaudaci jednotlivých bytů v rámci měsíčního rozpisu plateb. Toto vyčíslení odpovídá aktuálnímu stavu každé sledované bytové jednotky.

Jaká je záruka na bytovou jednotku a jak budu moct uplatnit případnou reklamaci?

Běžná záruční doba je 24 měsíců. Trigema si za kvalitou svých bytů stojí, proto nabízí nadstandardní záruční lhůtu v délce 36 měsíců. Více informací najdete v reklamačním řádu.

Jak se budou řešit případné reklamace?

Pokud se vyskytnou reklamace, řeší je Trigema bez zbytečného odkladu. S majitelem bytu dohodne postup odstranění závady. Důležitým faktorem při řešení reklamace je ohlášení závady novým majitelem ihned po jejím zjištění a v neposlední řadě také spolupráce s Trigemou – zpřístupnění bytu v dohodnutých termínech. Více podrobných informací v reklamačním řádu.

Postup koupě

Jak je možné rezervovat byt?

Na vámi vybranou bytovou jednotku je možné zadat Ústní rezervaci, aby nedošlo k jejímu prodeji dříve, než-li se definitivně rozhodnete. Tato rezervace je zdarma. Pro více informací neváhejte kontaktovat naše prodejní centrum prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo na tel. 773 746 660.

Stále ještě neokoukanou novinkou projektů Chytrého bydlení je taktéž možnost uzavřít Rezervační smlouvu v prostředí domova nebo kanceláře bez nutnosti navštívit prodejní centrum. Více informací o celém procesu online rezervace (E-Rezervace) naleznete na stránce e-rezervace.

Jaké jsou možnosti financování?

Koupi bytu v projektu Bydlení Brâník je možné financovat prakticky všemi dostupnými prostředky. Hotově, formou řady finančních produktů (hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření apod.) i formou individuálního platebního kalendáře dle pravidel projektu. Trigema nabízí možnost volby z několika spolupracujících bankovních ústavů. Našimi partnery jsou ČSOB, ČS, HB a Express Finance. K vyřízení hypotéky od kterékoli spolupracující banky potřebujete pouze doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmů. Všechny ostatní dokumenty týkající se kupované nemovitosti dodá bance Trigema. Více informací na stránce Postup koupě.

Kontakt a ostatní

Má stavba veškerá povolení?

Projekt Bydlení Brâník má pravomocné územní rozhodnutí a stavební povolení k výstavbě bytového domu. Termín dokončení je dle harmonogramu aktuálně naplánován na zimu 2021, následně začneme bytové jednotky předávat novým vlastníkům.

Kde se můžu o projektu dozvědět ještě více informací?

Veškeré informace o projektu vám rádi sdělíme osobně na prodejním centru společnosti Trigema na adrese Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5 – přízemí budovy Explora Jupiter u stanice metra Nové Butovice, případně telefonicky na čísle 800 340 350. Přehled kontaktní údajů naleznete v našem Prodejním centru.