Petr Klouda - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

BYDLENÍ BRÂNÍK
RODINNÉ DOMY

najít RD

BYDLENÍ BRÂNÍK
RODINNÉ DOMY

najít RD

BYDLENÍ BRÂNÍK
RODINNÉ DOMY

najít RD
RD

Rodinné řadové domy

V projektu naleznete dohromady 15 řadových rodinných domů. Každý z nich zaručuje jedinečné bydlení, které je určeno především rodinám s dětmi. Ti zde bezpochyby ocení nejen dostatek a velikost nabízených prostor pro bydlení, ale samozřejmě také venkovní zelené plochy, jež ke každému z domů náleží.

Rodinné domy v projektu Bydlení Brâník mají mnoho nesporných výhod a každý individuální zájemce si nepochybně najde konkrétní výhody, proč se bude o domy zajímat. Bez ohledu na tyto fakta je nutné vyzdvihnout některé výhody, které ční nad všemi ostatními. Aktuálně v Praze nenaleznete rezidenční projekt, který by nabízel bydlení v rodinných domech tak blízko centra. Zároveň se nejedná o kompaktní domy, ba naopak. Nejnižší podlahová plocha činí 220 m2, největší téměř 300 m2.

Definitivní přidaná hodnota je ukryta v rozlehlých pozemcích a zahradách, které jsou vesměs orientovány jižním směrem od všeho městského ruchu. V průměru naleznete u rodinných domů výměry přes 500 m2, největší dva pozemky čítají rozlohu 1000 a 1380 m2.

Jelikož každý z nás je jedinečný, ponechali jsme prostor pro dokončení vnitřních prostor domu samotným klientům. Domy budou dokončeny, zkolaudovány a předány v kolaudačním minimu.

Rodinný dům v širším centru
hlavního města, se šesti pokoji
a tisícimetrovým pozemkem
je bezkompromisní lákadlo!
15
15 řadových rodinných domů
dispozice 5+kk a 6+kk

V projektu naleznete dohromady 15 exklusivních rodinných řadových domů s podlahovými plochami od 220 m2. Ke všem domům náleží rozlehlé pozemky se zahradami (až téměř 1400 m2, většina z nich je orientována jižním směrem.)

Galerie RD

Lokalita

Braník patří k těm pražským místům, která si na jedné straně zachovala svůj osobitý charakter, současně ale nabízí mnoho nového a inspirativního. Rychle se odsud navíc dostanete do centra města i za jeho hranice. Braník je synonymem pro svébytnou pražskou periferii s mixem mnohých malebných znaků čtvrti velkoměsta a maloměsta současně. Úzké uličky dlážděné historickou dlažbou lemují nízké přízemní či jednopatrové domky často vyplněnými tradičními živnostmi a gastro provozy. Navíc je také Braník charakteristický rozlehlou vilovou zástavbou s dechberoucími výhledy na celou Prahu.

Na druhé straně je Braník, přesněji řečeno Branické náměstí, kde projekt Bydlení Brâník vyroste, středobodem zájmu pro aktivní rodiny a vyznavače moderního stylu života. I bez vlastnictví dopravního prostředku je možné se odsud dostat do více než 20 sportovních nebo rekreačních zařízení. A to do 20 minut chůzí! Je libo běh nebo kolo, obě aktivity tak charakteristické pro dnešní dobu? Nový projekt je přímým sousedem pravé cyklistické nebo běžecké tepny v Praze.

Postup koupě a financování

Jestliže jste vnitřně rozhodnuti, že vás zajímá právě jeden z našich rodinných domů, rozhodně doporučujeme projít postup koupě, který vás v následujících období čeká.

Z hlediska financování jsou u RD nepatrné odlišnosti. Rezervační poplatek činí 200.000 Kč. Rodinný dům nelze rezervovat protřednictvím služby online rezervace. Při podpisu SSBK se hradí první splátka ve výši 15 % z celkové kupní ceny. 85 % se následně hradí až při získání kolaudačního souhlasu.

Harmonogram projektu

Bytová část projektu Braník se bude dohromady skládat ze tří samostatných sekcí (A - rozdělená na 2 domy A1 a A2, B, C) a tří sekcí řadových rodinných domů. Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto parametry:

  • ^ Zahájení prodeje: březen 2020
  • ^ Zahájení výstavby: březen 2020
  • ^ Dokončení hrubé stavby: jaro 2021
  • ^ Dokončení výstavby: konec roku 2021
  • ^ Kolaudace a nastěhování: jaro 2022

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Proč Bydlení Brâník

RODINNÉ BYDLENÍ

Převaha dispozic 3+kk, 4+kk
a rodinných domů dělá z tohoto projektu jedinečnou příležitost pro aktivní rodiny prahnoucí po novém bydlení.
více

AKTIVNÍ LOKALITA

Rezidenční periferie s tradiční zástavbou i vilovou čtvrtí překypuje aktivním vyžítí jen pár minut od centra Prahy.
více

VLASTNí ZELEŇ

Braník je doslova pokryt zelení. Navíc je projekt navržen s vlastním vnitroblokem zasazeným do zeleného prostranství.
více

Absolutní dopravní možnosti

Na "Karláku" za 17 minut, na Jižní spojce okamžitě
a cyklostezka startuje pár desítek metrů od projektu.
více

Standard bytů Chytrého bydlení

Kromě nadstandardního vybavení bytů se počítá i s technologicky vyspělými doplňky celého domu
více

Architektura
v souladu s okolím

Projekt si prošel trnitou cestou proměny. Po diskuzi se sousedy dospěl k vyhovoujícímu výsledku.
více

Standardy RD

Domy budou dokončeny, zkolaudovány a předány v kolaudačním minimu, počítat však můžete s veškerými rozvody sítí, větráním včetně rekuperace, přípravou pro klimatizaci, předokenní žaluzie a systém inteligentní domácnosti. Domy budou připraveny v energetické třídě B s plynovým kotlem v technické místnosti a rozvodem podlahového vytápění po celém domě. Rovněž můžete využít přípravy pro krb.

Všechny domy stavíme z železobetonové konstrukce v kombinaci s vápenopískovými bloky včetně zděných vnitřních příček a sádrovými omítkami. Domy budou mít dokončené fasády, klempířské prvky, hromosvod, hliníková okna s trojsklem, vstupní dveře bezpečnostní třídy RC2 a oplocení pozemku s brankou. K zalévání zahrady slouží podzemní akumulační nádrž na dešťovou vodu.

Prodejní centrum

Trigema Projekt Braník a.s.
člen skupiny Trigema
IČ: 27875750
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem
v Praze, oddíl B, vložka 11688

Explora Business Centre - budova Jupiter
Bucharova 2641/14,
158 00 Praha 5

Otevírací doba
Pondělí - pátek: 8:00-17:00
Sobota: Po telefonické domluvě.

Doporučujeme si sjednat schůzku předem a vyhnout se tak čekání v případě vytížení všech prodejců.
Kateřina Kudlíková
prodejce developerských projektů
800 340 350
prodej@trigema.cz