Petr Klouda - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

PRAHA 4
BRANÍK

B

Braník

Braník má okouzlující charakter a je pro něj typická sousedská pospolitost i bohaté možnosti trávení volného času. Patří navíc k těm místům, která si zachovala svůj osobitý ráz, současně ale nabízí mnoho nového a inspirativního. Braník je svébytná část Prahy s mixem mnohých malebných znaků velkoměsta a maloměsta současně, charakteristická i rozlehlou vilovou zástavbou s dechberoucími výhledy na celou Prahu.

Na druhé straně je Braník, přesněji řečeno Branické náměstí, kde projekt Bydlení Brâník vyroste, středobodem zájmu pro aktivní rodiny a vyznavače moderního stylu života. Do dvaceti minut pěší chůze se dostanete k více než 20 sportovním nebo rekreačním zařízením. Nový bytový areál navíc těsně sousedí s jednou z nejkrásnějších běžeckých a cyklistických tras v Praze. Braník vyniká velkou občanskou vybaveností, množstvím lokálních obchodů či restaurací i svou výbornou dopravní dostupností. Z Braníku se velmi snadno a rychle dostanete do centra města i za jeho hranice.

Braník má osobitý charakter
a klidnou náladu,
zároveň je však inspirativní čtvrtí,
ve které tepe aktivní život.
20+
20+
Míst jak trávit volný čas
V dostupnosti 20 minut pěší chůze je v okolí Braníku více než 20 míst aktivního odpočinku. Na kole to zvládnete ještě mnohem rychleji. Braník má aktivního ducha a je srdcem sportovního využití v celé Praze.

Číst více
5
5 minut
Základní potřeby občanské vybavenosti
Školy, školky, obchody i supermarket, restaurace, lékárna, autobusová zastávka MHD ale také parky a dětská hřiště jsou od nového projektu vzdáleny v okruhu 500 m. Velmi pohodlnou chůzí je každý z nás schopen takovou vzádlenost absolvovat do 5 minut!

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

MHD

Hned několika autobusy se z Braníka během několika málo minut dostanete na Smíchovské nádraží, kde je stanice trasy metra B. Opačným směrem jede autobus na stanici Budějovická, kde můžete přestoupit na linku C. Ještě rychleji trvá cesta autobusem na Novodvorskou. Podél řeky vede tramvajová trať do centra Prahy a na druhou stranu směrem do Modřan.

Vlaky

Pokud dáváte přednost vlakové dopravě, stačí na Branickém nádraží nasednout na spoj, který vás doveze na Kačerov, do Vršovic nebo až Hlavní nádraží. Opačným směrem se dostanete na Zbraslav, k řece Sázavě či až na Dobříš.

Automobil

Pokud zvolíte automobil, pak se díky Jižní spojce dostanete rychle na opačný konec města. Směrem na druhou pak na jih nebo díky Pražskému okruhu a dalším komunikacím na západ i sever Čech.

Vzdělání, obchody, služby, sport a odpočinek

V Braníku nehledejte velká obchodních centra, nejsou tu potřeba. Všechny produkty a služby totiž zajistí místní lokální živnostníci. Branická ulice je doslova prošpikovaná obchůdky, restauracemi a provozovnami všeho druhu. Od projektu k MHD zastávce Přístaviště je to všeho všudy 10 minut chůzí a po cestě narazíte na všechno důležité. Pokud však někdy potřebujete služby hypermarketu, stačí se přemístit do nedalekých obchodních center na Novodvorské, Pankráci, Andělu nebo Chodově.

Možnosti vzdělání jsou v Braníku nadstandardní. Půltuctu mateřských školek, základní škola přímo v místě a další školy v přilehlých částech s dostupností MHD do 15 minut. Pohodlí v této městské části pak najdou i maminky s nejmenšími dětmi, v bezprostředním dosahu je mnoho hřišť a atrakcí pro nejmenší děti.

Braník je navíc díky přítomnosti jedné z nejkrásnějších pražských cyklistických a běžeckých tras centrum aktivního životního stylu.

Galerie