Petr Klouda - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

O PROJEKTU
BYDLENÍ BRÂNÍK

B

Bydlení Brâník

Chytré bydlení @Braník nebo zkráceně Bydlení Brâník je nový rezidenční areál v osobité pražské čtvrti určený všem, kteří potřebují volnost prostoru, klid přírody a současně výhody města. Jednotlivé bytové domy areálu mají maximálně 5 nadzemních podlaží a každý z nich je vybavený balkonem nebo terasou. Jedinečné bydlení doplňuje 15 řadových rodinných domů, které se výborně hodí především pro rodiny s dětmi. A protože víme, že rodina potřebuje společně růst a ničím se neomezovat, nabízí naše domy dostatek velkých prostor pro bydlení, kdy nejmenší podlahová plocha činí 220 m2, největší pak téměř 300 m2. Velkorysé prostory navíc doplňují velké zahrady orientované jižním směrem, které nabízejí klid a oddech od ruchu velkoměsta.

Díky promyšlenému konceptu Trigema Chytré bydlení nabízí projekt celou řadu výhod – například okenní trojskla, komplexně navržené bytové dispozice nebo i podlahové vytápění bytů. Parkování je zajištěno v podzemních garážích nebo i přímo na povrchu.

Braník je svébytnou a inspirativní pražskou čtvrtí, která má svůj genius loci a je charakteristická sousedskou pospolitostí, bohatými možnostmi trávení volného času i skvělou občanskou vybaveností. Velikost bydlení i skvělou lokalitu ocení především aktivní rodiny, které díky bohatým možnostem vyžití už nemusí Braník opouštět.

Rodiny s dětmi i všechny ostatní, kteří potřebují větší prostor, uspokojí 15 prémiových řadových domů s velkorysými pozemky.

Dispozice bytů a domů zde
ocení především aktivní rodiny.
Díky všem možnostem vyžití,
už nemusí Braník opouštět.

137
137 bytů
1+kk - 4+kk

Vybírejte ze široké škály dispozičních řešení vhodných pro všechny typy zákazníků.

15
15 řadových domů
5+kk - 6+kk

Náročnější požadavky na prostor uspokojí 15 prémiových řadových domů s velkorysými pozemky.

Byty a domy

Bytový areál je citlivě zasazen do inspirativní a svébytné lokality pražského Braníka. Jednotlivé bytové domy areálu s téměř 140 byty mají maximálně 5 nadzemních podlaží a navazují na tradiční zástavbu okolního města. Bytové domy doplňují tři segmenty rodinných domů, které svou blízkou polohou centru města a zasazením do bohaté zeleně nedaleko rekreačních, vodních a sportovních oblastí představují luxus, jehož je v současné době na trhu naprosté minimum.

Rodinné domy poskytují svými dispozicemi i rozlehlými jihozápadně orientovanými zahradami pohodlí zejména rodinám s dětmi a té nejnáročnější klientele. Tři druhy domů jsou situovány v jižním cípu komplexu. Domy 1-5 se vyznačují rozlehlými pozemky, 6-11 zase ukrytím zahrad do vnitrobloku a 12-15 nabízejí velkorysé dispozice i pozemky.

Kompozice projektu nabízí velký výběr podle preferencí. Solitérní objekty A1 a A2 umístěné uprostřed areálu poskytují intimitu rodinného bydlení. Krajní objekt B lemující Vrbovu ulici a Branické náměstí naplní očekávání všech městsky založených rodin.

Výhledy z okna pak nabízí ze severní strany tradiční městskou atmosféru, jižní pohled naopak přinese náladu přírody a zeleně. Poslední bytový objekt C, jenž areál chrání jako podkova, nabídne pestrou škálu malometrážních bytů, ale i mnoho velkých bytů s rozlehlým příslušenstvím v podobě teras, balkónů a lodžií.

Území formuje procházející osa od Branického náměstí k pivovaru

“Architektura vychází na jedné straně z blokové zástavby, pro ni je charakteristický zejména kontrast světlých a tmavých fasád. Na straně druhé jsou to pak rodinné řadové domy s důrazem na kvalitní stavební materiály a vybavení. Celkový tvar a výraz domů je dán místem, kde vznikají. Dohromady tak proto také tvoří jeden kompaktní celek.

Pohledová osa od náměstí k Branickému pivovaru zaručuje prostupnost areálu jak pro pěší tak pro cyklisty.”


DAVID WITTASSEK, QARTA ARCHITEKTURA

Exteriérové vizualizace

Lokalita

Braník má okouzlující charakter a je pro něj typická sousedská pospolitost i bohaté možnosti trávení volného času. Patří navíc k těm místům, která si zachovala svůj osobitý ráz, současně však nabízí mnoho nového a inspirativního. Braník je svébytná část Prahy s mixem mnohých malebných znaků velkoměsta a maloměsta současně, typická i rozlehlou vilovou zástavbou s dechberoucími výhledy na celou Prahu.

Na druhé straně je Braník, přesněji řečeno Branické náměstí, kde projekt Bydlení Brâník vyroste, středobodem zájmu pro aktivní rodiny a vyznavače moderního stylu života. Do dvaceti minut pěší chůze se dostanete k více než 20 sportovním nebo rekreačním zařízením a nový areál navíc těsně sousedí s jednou z nejkrásnějších běžeckých a cyklistických tras v Praze. Braník vyniká i výbornou dopravní dostupností: velmi snadno a rychle se odsud dostanete do centra města i za jeho hranice.

Harmonogram

Bytová část projektu Braník se bude dohromady skládat ze tří samostatných sekcí (A - rozdělená na 2 domy A1 a A2, B, C) a tří sekcí řadových rodinných domů. Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto parametry:

  • ^ Zahájení prodeje: březen 2020
  • ^ Zahájení výstavby: březen 2020
  • ^ Dokončení hrubé stavby: jaro 2021
  • ^ Dokončení výstavby: konec roku 2021
  • ^ Kolaudace a nastěhování: jaro 2022

Aktuální stav

ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ
ZAHÁJENÍ PRODEJE
ZAHÁJENÍ VÝSTAVBY
HRUBÁ STAVBA
VNITŘNÍ OMÍTKY
KOLAUDACE
NASTĚHOVÁNÍ

Proč Bydlení Brâník

RODINNÉ BYDLENÍ

Převaha dispozic 3+kk, 4+kk
a rodinných domů dělá z tohoto projektu jedinečnou příležitost pro aktivní rodiny prahnoucí po novém bydlení.
více

AKTIVNÍ LOKALITA

Rezidenční periferie s tradiční zástavbou i vilovou čtvrtí překypuje aktivním vyžítí jen pár minut od centra Prahy.
více

VLASTNí ZELEŇ

Braník je doslova pokryt zelení. Navíc je projekt navržen s vlastním vnitroblokem zasazeným do zeleného prostranství.
více

Absolutní dopravní možnosti

Na "Karláku" za 17 minut, na Jižní spojce okamžitě
a cyklostezka startuje pár desítek metrů od projektu.
více

Standard bytů Chytrého bydlení

Kromě nadstandardního vybavení bytů se počítá i s technologicky vyspělými doplňky celého domu
více

Architektura
v souladu s okolím

Projekt si prošel trnitou cestou proměny. Po diskuzi se sousedy dospěl k vyhovoujícímu výsledku.
více

Velmi často kladené otázky (FAQ)

Máte k projektu již nyní otázky a nenalezli jste je nikde jinde na webu? Pokud vám nepomohl ani nástroj hledání, který naleznete v menu, přinášíme vám přehled nejčastěji kladených otázek a odpovědí, které k projektu Bydlení Brâník dostáváme.

T

Trigema

Projekt Chytrého bydlení @Braník realizuje prostřednictvím svých dceřiných firem investiční skupina Trigema a.s., která trhu působí již od roku 1994. Do současné doby jsme postavili desítky bytových domů s tisíci byty a mnoha tisíci metry čtverečními komerčních ploch. Naše rezidenční projekty přesahují oblast „pouhého“ bydlení, propojují místa se životy svých obyvatel a zlepšují okolní prostor pro život.

Ctíme názor, že bydlení není jen anonymní místo k přespávání, ale místo k žití se vším, co k němu patří. Prostor, kde stavíme, spojujeme s kulturou a mezi lidmi budujeme sounáležitost se sebou samými i místem, kde žijí.

Trigema má za sebou úspěšné bytové projekty téměř po celé Praze a od roku 2018 také v Plzni, kde dokončila bytové areály Kollárova a V Zahrádkách a momentálně staví rezidenční projekt Bydlení Skvrňany.

"Od doby svého založení v roce 1994 jsme postavili desítky bytových domů s tisíci byty a mnoha tisíci metry čtverečními komerčních ploch.“
„Úspěch studia vidíme v tom,
že nemusíme hledat kompromisy,
což vychází ze zadání klientů
a kvality celého týmu."
Q

QARTA ARCHITEKTURA

Architektura projektu Bydlení Brâník pochází, stejně jako několik nově připravovaných rezidenčních projektů společnosti Trigema, z ateliéru QARTA. QARTA ARCHITEKTURA je skupina spojená s hlavním městem stejně jako s regionem severní Moravy a Slezska. Většina týmu však nyní pracuje v Praze. 20 architektů a stavebních inženýrů doplňuje řada externích specialistů. Členové QARTA ARCHITEKTURA mají za sebou dlouholetou spolupráci s Richardem Bofillem, zkušenosti na projektech v Praze, Ostravě, Opavě, či třeba Litomyšli.

Úspěch vidí studio v tom, že nikdy nebylo nuceno hledat zbytečné kompromisy, což je dáno srozumitelným zadáním ze strany klientů i kvalitou celého týmu.