Petr Klouda - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
S

Standardy

Koncept Chytrého bydlení od roku 2015 společnost Trigema standardně nabízí v několika úrovních. Vedle výchozí varianty je to rovněž nadstavba v podobě Chytrého bydlení Plus, která je charakteristická rovněž pro Bydlení Brâník.

U projektů Chytrého bydlení je to již normou, nicméně bytový areál Bydlení Brâník posouvá požadavky na energeticky úsporné a ekologicky vzhlížející bydlení o další kousek dál. S ohledem na rozsáhlou soukromou zeleň ve vnitrobloku se myslelo také na její budoucí závlahu. Řešit ji bude automatický systém, který čerpá vodu z akumulační nádrže dešťových vod. Dnes výjimečným, v budoucnu ale samozřejmým vybavením garáží budou stanice pro dobíjení elektromobilů.

Od běžných nových bytů nás
nejvíce odlišuje: rekuperace
vzduchu, podlahové vytápění,
inteligentní ovládání bytu atd.

Chytré bydlení sází na kvalitu. A tomu je přizpůsobeno vše.

“Příklad standardů, které můžete v rámci konceptu očekávat: vzduchotechnická jednotka s rekuperací, podlahové vytápění, příprava pro inteligentní ovládaní domácnosti, sádrové omítky, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, vnitřní bytové bezpolodrážkové dveře s nadstandardní výškou 2100 mm, tepelná izolace fasády tloušťky 180 mm, optické datové rozvody, nadstandardní zařizovací předměty od švýcarské značky Laufen, obklady a dlažby značky Roca, dřevěné lepené podlahy, příprava pro osazení žaluzií, příprava pro osazení klimatizačních jednotek v bytech nejvyšších podlaží atd.”


ERIK BŘEZINA, PROJEKTOVÝ MANAŽER

Stavební standardy

Zvýšený důraz na kvalitu se projevuje také v použitých materiálech a vybavení, které odpovídá nárokům současných zájemců o bydlení. Jedním z důkazů je vybavení od stylových značek výrobců.

V přiloženém dokumentu naleznete kompletní technické parametry stavby stejně tak jako vybavení konkrétních bytů. Od popisu svislých konstrukcí po typy malby a obkladů. Od vstupních dveří do bytu přes obklady a zařizovací předměty až po elektroinstalaci.

B
Energetický štítek B
Velmi úsporná budova
Projekt Chytré bydlení @Braník je stejně jako všechny ostatní rezidenční projekty společnosti Trigema zařazen do třídy B - velmi úsporná.


PENB ke stažení

Sklepy a parkování

Sklepy pro bytovou část projektu se nacházejí v podzemních podlaží a jejich cena není součástí ceny bytu.

Garážová stání je možné dokoupit společně s bytem a jejich cena není součástí ceny bytu. U vybraných bytů je nutné garážové stání dokoupit. Ceny garážových stání jsou od 459 800 Kč s DPH.

TOP standardy

Nucené větrání

Vzduchotechnický systém rekuperace výrazně zvyšuje hygienický komfort bydlení.
více

Inteligentní ovládání

Svůj domov můžete ovládat prostřednictvím svého telefonu odkudkoli na světě.
více

Podlahové vytápění

Esteticky dokonalé, na rozdíl od ostatních typů nezabere žádné místo.
více

Trojskla

Větší schopnosti izolace jak tepla tak hluku. Zabraňují únikům tepla.
více

Obklady a podlahy

Důraz na kvalitu se projevuje také v nabídce renomovaných výrobců.
více

Příprava ext. žaluzií

Designově nekonfliktní doplněk domácnosti pomáhá vnitřní termoregularci.
více

Nucené větrání

Zatímco dřívější stavební projekty počítaly s výměnou vzduchu skrz netěsnosti oken, moderní byty v nízkoenergetických domech jsou téměř hermeticky uzavřeným systémem. O dostatečnou výměnu vzduchu se proto stará vzduchotechnický systém. Díky tepelné rekuperaci dochází k ohřevu čerstvého vzduchu vzduchem odpadním a zamezuje se tak tepelným ztrátám vzniklým větráním. Teplo, které tedy vzniká v bytě, tak zůstává uvnitř a zvenku přichází čerstvý vzduch předehřátý na příjemnou teplotu.

Inteligentní ovládání

Energetická úspornost a vzduchotechnika jsou pro projekty Trigemy samozřejmostí. Standardem bytů Chytrého bydlení je příprava pro technologie inteligentního bydlení. Představte si, že svůj domov můžete ovládat jednoduše prostřednictvím svého mobilního telefonu nebo tabletu odkudkoli na světě. Že neutrácíte za zbytečné vytápění v době, kdy není nikdo doma, a přesto se vrátíte do příjemně teplého prostředí. Představte si bezpečný domov, který dokáže reagovat na vodu i oheň. To a mnohem víc může umět i váš domov.

Podlahové vytápění

O proti běžným řešením vytápění má podlahové vytápění několik nepopiratelných výhod. V první řadě je to rovnoměrné rozložení teploty, estetické a prostorové hledisko. V místnostech nepřekážejí radiátory, které zabírají místo, a navíc není vhodné cokoliv nad a před ně umisťovat. Dále můžeme hovořit o praktické výhodě, kdy je utírání prachu z podlahy výrazně snazší než z otopných těles a samozřejmě bezúdržbovost.

Další výhody souvisí především s elementem Zdraví a bezpečí v rámci konceptu Chytrého bydlení: Víření prachu u podlahového topení je minimální nebo, že zajišťuje optimální vlhkost v obytných prostorách, proto je optimálním řešením pro alergiky nebo astmatiky.

Trojskla

Hlavní výhodou trojskla je především jeho vyšší tepelná izolace. Lepší tepelně izolační parametry trojskel účinněji brání prostupu tepla v létě dovnitř a v zimě ven. Jsou proto ideální pro novostavby v pasivním a nízkoenergetickém standardu, což Bydlení Brâník dokonale splňuje.

Vnitřní okenní tabule má vždy teplotu vzduchu v místnosti, nerosí se a nevyvolává nežádoucí cirkulaci vzduchu. Trojskla také účinně zabraňují pronikání hluku z venkovního prostředí do bytu.

Obklady, dlažby, podlahy

V nových bytech Bydlení Brâník naleznete obklady a dlažby od světově proslulé značky Roca. Její produkty vynikají nejen vysokou funkčností, ale především originálním prosluněným designem a čistými tvary a liniemi.

Jestliže preferujete na podlahách dřevěné třívrstvé lepené podlahy, pak se v nových bytech setkáte se značkou Boen, jejichž filozofií je především respekt (k přírodě, respekt ke kráse, k vašim dětem, k řemeslu a k útulnému bydlení.)

Preferujete-li naopak modernější materiály pak vás zajisté zaujmou vinylové lepené podlahy od společnosti CORKART. Ty jsou novou generací podlah, využívají realistický vzhled dekorů, které přidají prostoru styl. Jsou odolné vůči opotřebení, pohodlné k žití, lehce udržovatelné, se skvělými akustickými vlastnostmi.

Příprava ext. žaluzií

Externí, neboli předokenní žaluzie jsou nedoceněným pomocníkem v zimní i letním období. Největší výhodou je všeobecně známá tepelná izolace, kdy odráží sluneční paprsky a předchází tím nepříjemnému přehřívání v místnosti. Exteriérové žaluzie totiž odstíní nejen světlo, ale zachytí i podstatnou část tepelného záření.

Jejich výhodou je také estetické hledisko, jelikož je pro budovu vybíráno jendotné provedení a z interiérového pohledu působí také elegantně. Jejich použití je více než pohodlné, jsou ovládané motorem prostřednictvím tlačítka na zdi. Navíc je možné jejich připojení na inteligentní ovládání domácnosti, kde lze libovlně programovat jejich automatickou aktivaci nebo deaktivaci.