Petr Klouda - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 

KOMERČNÍ
PROSTORY

KOMERČNÍ
PROSTORY

KOMERČNÍ
PROSTORY

K

Komerční prostory
Brâník

V rámci projektu Bydlení Brâník vznikne v přízemí objektů B a C (k ulici Vrbova, Náměstí Braník, Ke Krči) také šest retailových jednotek, které dohromady dosahují téměř 660 m2 využitelné plochy a jsou určené ke komerčnímu využití.

Obchody doplní komplexnost občanské vybavenosti v okolí a jejich primárním účelem je uspokojení veškerých potřeb všech obyvatel celého projektu Bydlení Brâník.

660
660 m2
V projektu se nachází 660 m2 komercí – VYPRODÁNO.
Obchodní jednotky ve výměrách od 69 do 149 m2 jsou ve stupni dokončenosti „shell & core“. Jednotka č. 511 lze rozdělit na dvě části dle navrženého způsobu.


Karta jednotek Kontakt

Retailová příležitost v Braníku

Ulice Vrbova, která ústí v Branické náměstí a dále pak na ulici Ke Krči, je pro Braník velmi důležitou dopravní tepnou. Právě zde také leží Bydlení Brâník. Přímo u nového areálu je zastávka autobusu MHD Branické náměstí, která obsluhuje dostupnost obyvatel žijících v jižním cípu Braníku. Právě tady také začíná korzo hospůdek, cukráren a dalších provozoven. Nově vznikající retailové jednotky projektu Brâník se tak stanou moderním začátkem či koncem této tradiční maloobchodní ulice a doplní tak současnou jedinečnou atmosféru promenády.

Nákupní korzo pak zcela jistě ožije na konci roku 2021, kdy se do 137 nových domů a 15 rodinných řadových domů nastěhují jejich noví majitelé a nájemníci. Již na počátku tak vytvoří poměrně silnou skupinu budoucích zákazníků nově vzniklých obchodů. Zkuste i Vy tuto příležitost proměnit ve skutečnost právě v komerčních prostorech nově vznikajícího projektu Bydlení Brâník.

Obchodní jednotky

311 (127,8 m2): N/A

Rohový prostor v objektu B směřující k nově budované zastávce autobusu MHD.
více

314 (69 m2): N/A

Kompaktní prostor
uprostřed objektu B se dvěma vstupy.
více

411 (133,8 m2): N/A

Největší jednotka s terasou, rohová dispozice směřovaná do Branického nám.
více

511 A+B (149,1 m2): N/A

Variabilní rohová plocha, po spojení má největší rozlohu.
více

614 (83,3 m2): N/A

Jednotka situovaná na rohu objektu C podél ulice Vrbova a Nad Strouhou.
více

615 (92,7 m2): N/A

Nejvýchodnější prostor, který je z velké části směřovaný do ulice Nad Strouhou.
více